Titles you rated
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Love ScoutRated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
The Number You Have DialedRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
The Witch's DinerRated ★ 2.5
The Interest of LoveRated ★ 5.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 5.0