Titles you rated
Temptation of WifeRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
GiantRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0