Series
Ratings
17
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
Two WeeksRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0