Titles you rated
As OneRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0