Titles you rated
You're BeautifulRated ★ 0.5
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 1.0
Fated to Love YouRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 1.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Mr. BackRated ★ 4.5