Titles you rated
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 5.0- BlackRated ★ 5.0
GuzaarishRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
ClickRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5