Series
Ratings
83
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5