Movies
Ratings
663
The World of LoveRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
JulesRated ★ 4.5
TwoRated ★ 1.5
The Platform 2Rated ★ 2.5
The PlatformRated ★ 3.0
A Cure for WellnessRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Concerning My DaughterRated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.0