Titles you rated
The FivesRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 2.5
Ender's GameRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.5
The Gifted HandsRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
MontageRated ★ 2.5
MossRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 1.5
A Hard DayRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5