Titles you rated
The WitnessRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
Man UpRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 2.0