Titles you rated
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 2.0
D.Gray-manRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
The UntamedRated ★ 3.5
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 2.5
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme AnimaRated ★ 1.5
IDOLiSH7Rated ★ 3.0
Dr. StoneRated ★ 2.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 1.5
Save MeRated ★ 2.0- AjinRated ★ 3.5