Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
HerRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
Cries and WhispersRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Shirley: Visions of RealityRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5