Titles you rated
EncounterRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Borg MomRated ★ 0.5
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 1.0
Inspiring GenerationRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 2.5
Smile AgainRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
Melody of LoveRated ★ 1.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0