Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
ShameRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0