Titles you rated
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0