Titles you rated
The 8 ShowRated ★ 1.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.0- Honto ni Atta Kowai Hanashi: 2021 SpecialRated ★ 2.0
- Honto ni Atta Kowai Hanashi 2020 TokubetsuhenRated ★ 2.0
- Honto ni Atta Kowai Hanashi: 20th Anniversary SpecialRated ★ 3.0
- Honto Ni Atta Kowai Hanashi 2018 SPRated ★ 3.5
Unintentional Love StoryRated ★ 1.0
Semantic ErrorRated ★ 3.0
The 100Rated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
RatchedRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5