Titles you rated
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Purple NoonRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5