Titles you rated
Now You See MeRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Grace of MonacoRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
National TreasureRated ★ 2.5
Bad Boys IIRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Sin CityRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0