Titles you rated
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Son of SaulRated ★ 5.0
MustangRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 4.5
The Piano TeacherRated ★ 4.5
Sin CityRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0