Movies
Ratings
165
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
The Ides of MarchRated ★ 4.0
AdoreRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Hello BrotherRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 1.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
The Happy LifeRated ★ 3.5
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 1.5
JunoRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 1.0