Series
Ratings
13
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.5