Series
Ratings
275
YouRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Ranma 1/2Rated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 1.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0- Powerpuff GirlRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 5.0
Anne of Green GablesRated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 5.0