Movies
Ratings
401
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 3.0
Tomb RaiderRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
The ThingRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
Underworld: AwakeningRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 4.0
Sonic the HedgehogRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0