Series
Ratings
18
Prime Minister and IRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0