Series
Ratings
15
Long VacationRated ★ 3.5
Love GenerationRated ★ 4.0
HERORated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 3.5- TrickRated ★ 4.0
- TrickRated ★ 4.0
- TrickRated ★ 4.0
GothamRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0