Titles you rated
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Our Last TangoRated ★ 5.0
Project XRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Mr. HolmesRated ★ 3.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 2.5
Macadam StoriesRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 0.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5