Titles you rated
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Pope's ExorcistRated ★ 2.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
20 Days in MariupolRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
DeadlineRated ★ 0.5
A Traveler's NeedsRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0