Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 0.5
Cast AwayRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 2.0
My BrotherRated ★ 2.5
Stuart LittleRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 4.0
LucyRated ★ 1.5
Pan's LabyrinthRated ★ 1.5
CanolaRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0