Movies
Ratings
171
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Black AdamRated ★ 1.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 1.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0