Titles you rated
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 2.0
LeonRated ★ 0.5
Inside meRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Queen of WalkingRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 1.5
Frozen IIRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
Slow VideoRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
Marie AntoinetteRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5