Movies
Ratings
100
The OutlawsRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
2012Rated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
MissingRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 5.0