Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 1.5
Bird BoxRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
KnowingRated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
Pokémon: Arceus and the Jewel of LifeRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0