Movies
Ratings
418
RedRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 2.5
The Polar ExpressRated ★ 3.5
1408Rated ★ 2.0
JumperRated ★ 3.5
VitusRated ★ 2.5
OnceRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 2.5
PaddingtonRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
ShameRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 1.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Tokyo!Rated ★ 2.0
P.S. I Love YouRated ★ 2.5
No Strings AttachedRated ★ 2.5
17 AgainRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0