Series
Ratings
108
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 5.0
Mrs. AmericaRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 4.0- Grand ArmyRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
My Strange HeroRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.0