Titles you rated
- Durarara!! Season 1Rated ★ 4.5
- Fairy TailRated ★ 4.5
- Fairy TailRated ★ 4.5
- Fairy TailRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5