Titles you rated
Love Between Fairy and DevilRated ★ 4.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
DorohedoroRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5