Movies
Ratings
31
Spirited AwayRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
The Lion KingRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5