Movies
Ratings
264
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0