Titles you rated
CatsRated ★ 0.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 1.5
The CommuterRated ★ 2.5
Air DollRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
HeroRated ★ 2.5
The RingRated ★ 2.5
The Reincarnation of Golden LotusRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 1.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5