Movies
Ratings
77
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5