Series
Ratings
12
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Dave ChappelleRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
RoarRated ★ 2.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Comedy RoyaleRated ★ 2.5
Ted LassoRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5