Series
Ratings
84
Secret HealerRated ★ 3.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 5.0
On the Way to the AirportRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0
The K2Rated ★ 5.0