Movies
Ratings
691
PixelsRated ★ 2.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Fever PitchRated ★ 3.5
Always Be My MaybeRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 4.0
Fly Me to the MoonRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.0
The House with a Clock in Its WallsRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.0
The Five-Year EngagementRated ★ 3.0