Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 1.0
Bridal MaskRated ★ 1.0
Cheer Up!Rated ★ 1.5
I Remember YouRated ★ 2.5
One PieceRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 1.5- InuYashaRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 1.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 0.5
The ProducersRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0