Movies
Ratings
505
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0- HeroRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
One DayRated ★ 4.5
The Black PhoneRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 2.0
MEGANRated ★ 2.5
BurlesqueRated ★ 4.0
Purple HeartsRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5