Movies
Ratings
204
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.0
White FangRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.5
The Forever PurgeRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 3.5
The Map Against the WorldRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 5.0