Series
Ratings
17
SpartacusRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0- Transporter: The SeriesRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 5.0
- Transporter: The SeriesRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5