Movies
Ratings
131
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
American PieRated ★ 4.5
HostelRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
UnbreakableRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5