Titles you rated
The Great DoctorRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0