Movies
Ratings
103
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
21Rated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0